نتایج جستجو برای عبارت :

آموزگار بازنشسته

آموزگارى تصمیم گرفت که از دانش‌آموزان کلاسش به شیوه جالبى قدردانى کند.
او دانش‌آموزان را یکى‌یکى به جلوى کلاس می‌آورد و چگونگى اثرگذارى آن‌ها بر خودش را بازگو می‌کرد.آن گاه به سینه هر یک از آنان روبانى آبى رنگ می‌زد که روى آن با حروف طلایى نوشته شده بود:
  من آدم تاثیرگذارى هستم
سپس آموزگار تصمیم گرفت که پروژه‌اى براى کلاس تعریف کند تا ببیند این کار از لحاظ پذیرش اجتماعى چه اثرى خواهد داشت.
آموزگار به هر دانش‌آموز سه روبان آبى اضافى د
نوشته‌ای از جناب آقای محمد دهقانی‌زاده (استاد دانشگاه):حدود چهارده ساله بودم که به همراه دو نفر از همکلاسی‌هایم، برای مسابقات آزمایشگاه علوم، از مهریز به یزد رفتیم. اولین بار بود که در مرحله استانی شرکت می‌کردیم. از نحوه برگزاری مسابقات اطلاع نداشتیم. فقط می‌دانستیم که باید با رقبای شهرهای استان یزد، در زمینه آزمایش‌های درس علوم طبیعی، رقابت کنیم.محل آزمون یک ساختمان قدیمی بود. چند اتاق دور یک حیاط نسبتا بزرگ. هر مرحله در یکی از این اتا
نوشته‌ای از جناب آقای محمد دهقانی‌زاده (استاد دانشگاه):
حدود چهارده ساله بودم که به همراه دو نفر از همکلاسی‌هایم، برای مسابقات آزمایشگاه علوم، از مهریز به یزد رفتیم. اولین بار بود که در مرحله استانی شرکت می‌کردیم. از نحوه برگزاری مسابقات اطلاع نداشتیم. فقط می‌دانستیم که باید با رقبای شهرهای استان یزد، در زمینه آزمایش‌های درس علوم طبیعی، رقابت کنیم.محل آزمون یک ساختمان قدیمی بود. چند اتاق دور یک حیاط نسبتا بزرگ. هر مرحله در یکی از این ات
سلام
یه سوال ذهن منو بدجور درگیر کرده، من شنیده بودم هرکس پدر یا مادر فرهنگی بازنشسته داره میتونه وارد آموزش و پرورش بشه، البته فقط یکی از فرزندان... 
میخواستم بدونم این خبر درسته؟ من پدرم بازنشسته فرهنگیان هست اما وقتی که به اداره اش مراجعه کرد گفتن که هنوز بخشنامه ای در این باره نیومده. واقعا جای تعجب داره که از میون این همه سازمان و ارگان چرا آموزش پرورش اینطوریه؟، این در حالیه که بقیه ی ادارات به راحتی فرزندان شون امکان جایگزینی دارن. 
م
فرزندم یکبار صوت روخوانی شعر را گوش کن و یکبار مانند آن از روی شعر بخوان و صوت را برای آموزگار ارسال کن .
صوت روخوانی
یکبار از روی متن شعر در دفتر فارسی بنویس و سپس شعر را باز گردانی کن و تصویر آن را برای آموزگار ارسال کن .می توانی از تصویر زیر نیز کمک بگیری .
دریافت

سخنی با آموزگار
#یادم_باشد .....درب کلاس را به روی دغدغه هایم محکم ببندم و "عشق "را به دفتر کلاسم سنجاق کنم ...
یادم باشد.. "شادی "ها را حضور و غیاب کنم و از غیبت "لبخند " به سادگی نگذرم ...
یادم باشد..... دل های گرسنه و چشم های غمبار بیشتر نیاز  به رسیدگی دارند تا شکم های خالی ...
یادم باشد....اولین درس کلاسم "عشق "باشد و مهرورزی ...❗️نگران کمبود وقت و حجم زیاد کتاب نباشم....❗️بیشتر بخندم و بخندانم .....عمیق تر به چهره های معصومشان خیره شوم ...گاه چهره ها گویاتر
1. آیه ی 25 سوره ی حدید ( صفحه ی 71 ) را بخوانید و به معنای آن توجه کنید .
2. کار در کلاس صفحه ی 72 را کامل کنید و تصویر آن را برای آموزگار ارسال کنید .
3. صوت قرآنی آیات 1 تا 6 سوره ی مجادله را گوش فرا بده و پس از تکرار و تمرین یکبار خودت بخوان و صوت ضبط شده را برای آموزگار ارسال کن .
برای دانلود فایل صوتی روی لینک زیر بزن
دریافت فایل صوتی
این سالها در کشور ما ، یادواره روزها باید فرصتی باشه برای بررسی و درک و اعتراض به مشکلات بینهایتی از این اقشار، که مسئولین هیچوقت نه درک میکنن، نه حل میکنن.+ ۱۲ اردیبهشت و روز معلم و داستان های همیشگی وضعیت استخدامی معلمان ، معوقات سنوات بازنشسته های فرهنگی ، داستان اختلاس صندوق فرهنگیان ، وضعیت عجیب معلمان غیرانتفاعی (که مدارس غیرانتفاعی شهریه کامل از دانش آموزا گرفتن اما در دوران کرونا بخاطر تعطیلی، حقوق معلمها رو ندادن) و دولت هم طرف مد
دیروز و امروز فکرم درگیر اتفاقی بودزمانه گاهی ما رو مجبور میکنهبه کاری که دلمون نمیخوادما فکر می کردیم از اوناش نیستیم که ...مذمت می کردیم اونایی رو که فکر می کردیم از اوناشن که!زمانه به ما گفت : شما هم از اوناشین که...خداکنه زمونه ما رو بهیچ کاری مجبور نکنهخدانکنه
دو سال است که پدر شده‌ام
پدر بودن را دوست دارم
یعنی دوست داشتم...
اما الان بیشتر
چون پدر بوردن یعنی آموزگار بودن
آموزگاری را دوست دارم
این روزها، پسرم به سنی رسیده است که می‌آموزد
آموختگار شده است
من از این آموختگاری اش، لذت می‌برم
شما نیز بهتر است هر چه زودتر، لذت ببرید...
شاید فردا دیر باشد
خانوم نسرین ر. که امروز توی بانک جلوی باکسِ شغلِ فرمِ افتتاح حساب نوشته‌بودین «آموزگار» و به همه می‌گفتین برای افتتاح حساب بازنشستگی اومدین و ازم خواستین برگه‌هاتون رو چک کنم و موقعی که داشتم می‌‎رفتم کلی ازم تشکر کردین؛ وقتی که به‌تون می‌گفتم باید این‌جا رو امضا کنید می‌گفتین «چشم»، من بی‌اندازه خجالت‌زده‌ می‌شدم. 
خلاصه این‌که خیلی دلبرید شما. 
سلام ای خاطرات کودکی ها
صدای داس  و آب و نان و بابا
تو را تابی نهایت دوست دارم
تو ای زیباترین میراث دنیا
تو یادم دادی پروانه باشم
برای بچه ها چون سایه باشم
مرا تا قله های عشق بردی
توگفتی با خدا همسایه باشم
تو ای با روح وجان من صمیمی
تو ای آموزگار. بهترینی
کنددر چهره ات گل آشیانه
کلید مشکلات سرزمینی
تو ای اموزگار سرزنده باشی
همیشه خرم و پاینده باشی

یک پیرمرد بازنشسته، خانه جدیدی در نزدیکی یک دبیرستان خرید. یکی دو هفته اول همه چیز به خوبی و در آرامش پیش می رفت تا این که مدرسه ها باز شد.
در اولین روز مدرسه، پس از تعطیلی کلاسها سه تا پسربچه در خیابان راه افتادند و در حالی که بلند بلند با هم حرف می زدند، هر چیزی که در خیابان افتاده بود را شوت می کردند و سر و صداى عجیبی راه انداختند. این کار هر روز تکرار می شد و آسایش پیرمرد کاملا مختل شده بود. این بود که تصمیم گرفت کاری بکند.
روز بعد که مدرسه تعط
تدریس ها
زنگ اول علوم : درس 13 علوم سالم بمانیم
زنگ دوم فارسی : به گیتی به از راستی پیشه نیست
زنگ سوم بازی و ریاضی : شبکه ی آموزش

تکلیف ها
درس علوم : نمونه سوالات علوم را در دفتر مشق بنویسید و پاسخ آن را از کتاب بیابید و بنویسید .

درس فارسی : از روی شعر روخوانی کن و صوت آن را برای آموزگار ارسال کن .
از روی متن درس رونویسی کن و همچنین شعر را بازگردانی کن (معنی شعر را بنویس ) + ارسال تصویر برای آموزگار در شاد
جزوه استخدامی
دانلود سوالات استخدامی
سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری علوم تجربی
سوالات استخدامی آموزش و پرورش 97
منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی
سوالات مصاحبه استخدامی شرکتهای خصوصی
سوالات استخدامی تامین اجتماعی
بله! 
هر کسی یه جوری برا خودش یه قانون میذاره 
و اینگونه است که بدبختها بدبخت می مونن :/ :(
قبلا هم دیده بودم پسر آقای بازنشسته راهداری بجاش رفته بود سرکار 
بعد اومده بود ترک اعتیاد کنه!!! یعنی به همین زرشکی!! 
پولدارها هم که خودشون گفتن ژن برتر هستن 
از سیستممون متنفرم 
متنفر 
و حق میدم به کسانی که ایران رو ترک می کنن و نمی مونن
الف.
سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:
از 18 صندوق بازنشستگی  17 تاش ورشکسته اند.
در فاصله سال هایی 52 تا 83 یعنی 30 سال 1 میلیون 300 هزار بازنشسته داشتیم
درحالی که از سال 83 تا 92 یعنی 9 سال هم باز 1 میلیون 300 هزار نفر به
بازنشستگان اضافه کرده ایم.
وقتی فردی بازنشسته می شد بعد از بازنشستگی 11 سال حقوق می گرفت اما الان
با افزایش سن امید به زندگی  هر بازنشسته بین 30 تا 40 سال بعد از
بازنشستگی حقوق می گیرد.
عبدالرضا مصری رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس:
همه جای
جزوه استخدامی
دانلود سوالات استخدامی
سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری علوم تجربی
سوالات استخدامی آموزش و پرورش 98
منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی
سوالات مصاحبه استخدامی شرکتهای خصوصی
سوالات استخدامی تامین اجتماعی
در مواقعی که حس میشود که دیگر امکان کمک کردن و‌خدمت رسانی و نظارت درست وبر روستا و ناهماهنگی بین مسئولان روستایی .باید خودشان انقدر فهم‌داشته باشند که‌خودشان را بازنشسته کنند ..ولی متاسفانه ماشاهد این هستیم که شوراها روستا را ملک شخصی خود میدانند و حالا حالاها به بی کفایتیشان ادامه میدهند.
روزی حضرت عیسی علیه السلام از کنار قبری می گذشت و مشاهده نمود ملائکه عذاب. مُرده ای را که در داخل آن قبر قرار داشت مورد عذاب قرار می دهند.حضرت عیسی علیه السلام از آن قبر گذشت و به طرف کاری که داشت رفت.آن حضرت پس از انجام کارهای خود. دوباره گذارش به آن قبر افتاد.⁉️امّا مشاهده کرد که ملائکه رحمت- در حالی که طبقهایی از نور در دستشان بود- کنار آن قبر ایستاده اند.حضرت عیسی علیه السلام از این امر متعجّب شد.و بعد از بجای آوردن نماز. بدرگاه خداوند دعا ن
دانلود گام به گام دروس ششم
گام به گام تمام درس های ششم رایگان با جواب
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : تمام درس ها | موضوع : گام به گام | نویسنده : –
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته :

گام به گام ششم ابتدایی

دانلود گام به گام دروس ششم - نمره برتر
شما این صفحه را چندین بار دیده‌اید. آخرین بازدید: 9/27/19دانلود گام به گام ششم - همیاربوک
برنامه گام به گام ششم همیاربوک - دانلود | کافه بازار
این برنامه شامل حل تمرین ها و گام به گام د
دانلود گام به گام دروس ششم
گام به گام تمام درس های ششم رایگان با جواب
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : تمام درس ها | موضوع : گام به گام | نویسنده : –
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته :

گام به گام ششم ابتدایی

دانلود گام به گام دروس ششم - نمره برتر
شما این صفحه را چندین بار دیده‌اید. آخرین بازدید: 9/27/19دانلود گام به گام ششم - همیاربوک
برنامه گام به گام ششم همیاربوک - دانلود | کافه بازار
این برنامه شامل حل تمرین ها و گام به گام د
سلام بچه های گلم برنامه فردا 1 - ریاضی تمرینات صفحه ی ۹۴  و ۹۵ رو داخل دفتر ریاضی حل کنید
2 - بخش حدید فیلم آموزش علوم رو از لینک زیر  دانلود کنید :

3 - بهترین خاطره ی خود در مدرسه را در دفتر انشاء  بنوسید و برای آموزگار خود بفرستید . 
وز سواد آموزما هم یاد باد
کوبه ما خواندن نوشتن یاد داد
از پدر گر قالب تن یافتیم
از معلم جان روشن یافتیم
ای تو کشتی نجات روح ما 
ای به طوفان جهالت نوح ما
ای معلم چون کنم توصیف تو
چون خدا مشکل توان تعریف تو
یک پدر بخشنده آب و گل است
یک پدر روشنگر جان و دل است
ای معلم ای چراغ رهنما
در ردیف انبیایی مرحبا
آفرینش مکتب است و کردگار
خود مدیر و انبیا آموزگار
می توان در سایه آموختن
گنج عشق جاودان اندوختن
پیرم و موی سرم برف تموز
یاد عهد مکتبم در دل هنوز
صحب
به نام خدا
با توکل بر خدای مهربان این بیمه توانسته از سال شروع به فعالیت خود(1384) تاکنون 1200نفر را به عضویت صندوق در آورد که از این بین تعداد بازنشسته ها به 15 نفر و مستمری بگیران ناشی از فوت 19 نفر و تعداد مستمری بگیران ناشی از کار افتادگی به 3 نفر می رسد.
در این نوشتار به بررسی جستار جذب فرمان نامه آموزش تربیت سنه 98 یا به عبارت دیگر، جذب سرباز آموزگار 98 می پردازیم.
شرایط جذب سرباز آموزگار هر ساله از طریق بخشنامه وزارت تعلیم تربیت ابلاغ می شود که آخرین بخشنامه آن ، در اردیبهشت سال 98 برای سنه تحصیلی 99-98 ابلاغ است.

شرایط عمومی جذب سرباز معلم
آن تقسیم از داوطلبینی دارای شرایط هستند که فیش ی حاضر به خدمت خود را گرفتن کرده باشند و این برگه، مهر غیبت نداشته باشد و تاریخ گسیل آن ها تیر و شهریور سال
یک پیرمرد بازنشسته، خانه جدیدی در نزدیکی یک دبیرستان خرید. یکی دو هفته اول همه چیز به خوبی و در آرامش پیش می رفت تا این که مدرسه ها باز شد. در اولین روز مدرسه، پس از تعطیلی کلاسها سه تا پسربچه در خیابان راه افتادند و در حالی که بلند بلند با هم حرف می زدند، هر چیزی که در خیابان افتاده بود را شوت می کردند و سر و صداى عجیبی راه انداختند. این کار هر روز تکرار می شد و آسایش پیرمرد کاملا مختل شده بود. این بود که تصمیم گرفت کاری بکند. روز بعد که مدرسه تعط
بنویس “آب”، جار بزن: “نان” تمام شد !آن واژه های تلخ دبستان تمام شد !بابا، درخت، داس، کبوتر، قفس، سکوتآقا اجازه! دیکته هامان تمام شدبنویس: گرگ آمد و خط خورد خنده هادیگر دروغگویی “چوپان” تمام شد !آقا اجازه! خون شهیدان چه می شود؟آموزگار: هیس ! پسر جان ! تمام شد !دیروزمان به دغدغه آب و …
نوشته شهدا شرمنده ایم … اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
بهترین مسیر برای تحقق بخشیدن به رویای شما ، بیدار شدن در طی دو دهه ماضی ، گسترش سریع در مرزهای ادب بشری ، افزایش بی پیشینه در علم چهره گرفته است.در این زندگی خاکی هیچ فلات برای پاورپوینت زبان انگلیسی دهم وجود ندارد ، جایی که می توانید چادر خود را برقرار کرده و به احسان استراحت کنید. شما یا به سمت بالا حرکت می کنید یا به عقب می روید. این بحران زندگی است. رسیدن به بالا شدنی است آسان باشد ولی ابقاء در آن دشوار است. فلذا ، در حالی که ما برای چند روز م
آموزش آنلاین با فلش کارت الکترونیکی که ظاهر کاربر پسند داشته باشد یک ابزار قدرتمند در امر آموزش خواهد بود.
استفاده از فلش کارت الکترونیکی یکی دیگر از ابزارهای مهم جهت به خاطر سپردن و مرور مطالب پراهمیت است.
به همین منظور در سامانه آموزشی آموزگار آنلاین ساخت فلش کارت برای درس های مختلف فراهم شده است.

در سامانه آموزگار آنلاین می توان
1) صدا
2) تصویر
3) سوال
و 4) جواب  برای هر فلش کارت قرار داد.
ادامه
سوخت و سوز نداره مطمئن باشی چون اقساط از حقوق حقیر کم میشه
به دو نفر بازنشسته یا شاغل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به عنوان ضامن جهت گرفتن وام از بانک انصار شعبه سه راه اختیاری پاسداران تهران نیازمندم
در صورت همکاری با اینجانب مبلغ 7000000ریال بع عنوان حق الزحمه دریافت میکنید،. شماره تماس 09101501940
با تشکر
قابل
توجه مدیران محترم مدارس ابتدایی

بقیه مطالب در ادامه مطلب ....

ضمن ورود به
سامانه سناد در قسمت امور دفتری ( در آخر بعد از دفتر
آمار ) – گزینه کاربران مدرسه - کد ملی و شماره همراه تمامی
آموزگاران را ثبت نموده و با نقش آموزگار معرفی نمایید لازم است شماره همراه معرفی
شده به نام شخص آموزگارو فعال باشد چون رمز 
فعال سازی به شماره همراه آموزگار محترم پیام رسانی می شود

چون با توجه
به راهنمای ارزشیابی در سناد نمرات در سامانه ثبت خواهد شد

دری
خداییش با این کشور داری رسما تمام پله های ترقی رو طی کشیدن!!
واقعا ریییییییی      استارت کردین.
آخه ادم چی بگه بهتون؟
واقعا دیگه گندی مونده که نزده باشین؟
آخرشم مردم مقصرن
برادر
اخوی
حاجی
مستر
موسیو

اصلا هر چی شمووو بفرماین، مردم نون ندارن بخورن، هزینه تهیه لوازم بهداشتی (اگر گیر بیاد) هم اضافه شده به هزینه زندگیشون، به فکر اون بازنشسته و کارگر روزمرد و شاگرد مغازه و اون بقال و خیاط و آرایشگر و راننده و ... هم هستید؟؟؟؟
پدربزرگ و مادربزرگ من ۸۰ سال، یعنی از ۱۵ سالگی با هم بودند. آن‌ها در جنگ هم با هم بودند، پدربزرگم دستش و مادربزرگم شنواییش را از دست داد. آن‌ها فقیر و گرسنه بودند، شش بچه بزرگ کردند و خانواده‌شان را حفظ کردند. وقتی بازنشسته شدند، نزدیک دریا رفتند. مادربزرگم دو بار سرطان را شکست داد و پدربزرگم یک بار سکته کرد. او همیشه برای مادربزرگم گل می‌خرید و یکدیگر را واقعا دوست داشتند. آن‌ها در ۹۵ سالگی و به فاصله یک روز درگذشتند.
1- روش آزمون – مطالعه – آزمون
در این روش تقویت املا دانش آموزان در ابتدا یک متن را به عنوان دیکته برای دانش آموزان می خوانیم و بعد از تصحیح آن را به دانش آموزان باز می گردانیم سپس دانش آموزان تا جلسه بعدی املا صحیح کلمات غلط موجود در املا خود را تمرین می کنند. در جلسه بعد از آن متن دوباره دیکته گفته می شود که معمولا بدون غلط و یا با غلط های محدودی همراه است.
البته باید توجه داشت که متن دوم را با کمک کلماتی از متن اول که از ارزش املایی بر خوردارن
از : تهمینه میلانی
ته پیازو رنده رو پرت کردم توی سینک، اشک از چشم و چارم جاری بود. در یخچال رو باز کردم و تخم مرغ رو شکستم روی گوشت، روغن رو ریختم توی ماهیتابه و اولین کتلت رو کف دستم پهن کردم و خوابوندم کف تابه ، برای خودش جلز جلز خفیفی کرد که زنگ در رو زدند.
پدرم بود. بازم نون تازه آورده بود. نه من و نه شوهرم حس و حال صف نونوایی نداشتیم.
بابام می گفت: نون خوب خیلی مهمه ! من که بازنشسته ام، کاری ندارم ، هر وقت برای خودمون گرفتم برای شما هم میگیرم. در
ثبت مشخصات معلمان در سامانه سناد
✅ امور دفتر داری✅ کاربران مدرسه
✅ انتخاب سال تحصیلی 98-99✅ دکمه جستجو
✅ دکمه تعریف کاربر جدید مدرسه
✅ وارد کردن کد ملی معلم✅ دکمه ادامه
------------------------------------------اختصاص دادن معلم به کلاس✴️ امور دفتر داری✴️ مدیریت کلاس ها✴️ انتخاب سال تحصیلی 98-99✴️ دکمه جستجو✴️ انتخاب پایه تحصیلی✴️ زدن علامت + جلوی اسم کلاس✴️ زدن دکمه تعیین آموزگار✴️ انتخاب نام معلم✴️ دکمه ثبت
برای شایستگی های عمومی اسم مدیر را انتخ
اینکه یک گیاه باید در زمین مناسب باشد و از هوای خوب استنشاق کند و محیط مناسبی باید تا بتواند آن گیاه به طور شایسته رشد نماید و میوه ی نیکویی دهد، به من آموخت که یک انسان اگر بخواهد، به کمال خود و به انسانیت خود دست یابد، باید آموزگار خوب، کتاب خوب  و فضای خوبی را داشته باشد تا بتواند رشد خوبی داشته باشد؛
ادامه مطلب
بعضی هایشان راهکارهای عاشقانه بلدند 
برایتان گل می خرند 
کادو می گیرند 
دعوتتان می کنند به یک رستوران شیک، وعده سفر می دهند 
خلاصه با هر کاری که می شود یک زن را خوشحال کرد از دلتان در می آورند...
اما عده ای دیگر...
نه اینکه نخواهند، فقط خدا می داند از هر لحظه طولانی تر شدن قهرتان چه عذابی می کشند، چقدر دلتنگ شنیدن صدایتان هستند...
این ها نه اینکه مغرور باشند فقط بلد نیستند
یا شاید زن ها را آنطور که باید نمی شناسند
پس سکوت می کنند، در لاک خودشان 
اگر قصد دارید در سیستم آی نوتی ثبت نام کنید و به آموزش و مشاوره نیاز دارید، کد ملی زیر را هنگام ثبت نام یا پس از ثبت نام به عنوان آموزگار و معرف وارد نمایید و با ما تماس بگیرید.
انواع خدمات تخصصی و پیشرفته در خصوص خدمات آی نوتی( inoti ) توسط برنامه‌نویسان با تجربه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
کد ملی معرف برای inoti
3391261358

تا آن‌جا که به یاد می‌آورم، نقش نویسنده را همواره و بیش از هر چیز در یادآوری دانسته‌ام، یعنی به فراموشی نسپردن، پاسداشت گذشته‌ها با واژگان، نوسازی یادبودها با کلام و توصیف مهرآمیز آن‌ها. گرچه بی‌شک در وجود من که نویسنده هستم، کمابیش چیزهایی از نقش آموزگار، پنددهنده و واعظ باقی مانده است که این خود از سنتی کهن و آرمان‌پرستانه سرچشمه می‌گیرد. اما من این امر را بیش‌تر به منزله‌ی پندی برای روح بخشیدن به زندگی و کم‌تر به مفهوم آموزش، مد ن
فیلمای کریستوفر نولان رو دوس دارم. دیشب فیلم میان ستاره ای (Interstellar) رو دیدم. داستانی راجع به آینده که زمین درگیر طوفان های شنی شده و داره نابود میشه. یه خلبان بازنشسته ناسا میره تو تأسیسات مخفی ناسا و بعدش برای اینکه سیاره جدیدی برای زندگی پیدا کنند میخان بفرستنش فضا. خیلی داستان مهیجی داره.
مت دیمون هم که بازی کرده
موسیقی فیلم و جلوه های ویژه عااااالیه.
❇️اعلام آمادگی۷ نفر برای  حضور در رقابت‌های انتخاباتی در پایان روز دوم ثبت‌نام:
۲ زن و ۵ مرد
شغل نامزدها۲ نفر فرهنگی۳نفر کارمند1نفر بازنشسته1نفر ازاد
سن نامزدها۳ نفر ۳۰-۴۰۲ نفر ۴۱-۵۰۲ نفر ۵۱-۶۰
در روز اول ثبت‌نام تنها یکی از اعضای حزب موتلفه کاشان ثبت‌نام کرده بود که با توجه به ثبت‌نام‌های امروز، تاکنون هشت نفر ثبت‌نام کرده‌اند.
salary حقوق ماهانه کارمند

overtime اضافه کاری

employee کارمند

employer کارفرما

Wages
مزدی کاری که به صورت ساعتی، روزانه و یا هفتگی تسویه می شود.

commission

حق کمیسیون دریافتی فروشنده ها و نمایندگی ها
bonus
پاداش دریافتی کارمندان و سایر اشخاص به دلیل دستیابی به اهداف تعیین شده
fees
حق الزحمه دریافتی افراد متخصص( مثلا پولی که وکلا دریافت می کنند)
social security

◀️حق بیمه ای که توسط دولت به افراد از کار افتاده، بیمار و افراد بیکار پرداخت می شود.
◀️همچنین حق بیمه
یکی از هیجان انگیزترین نشانه هایی که درباره ی حضور فرازمینی ها در مصر باستان وجود دارد یک مومیایی غیر عادی است که اخیرا در هرمی کوچک در نزدیکی هرم سنوسرت دوم (مقبره ی یکی از فراعنه مصر) کشف شده است. ساختار اسکلت این مومیایی شبیه بدن انسان نیست و چهره ی آن نیز بسیار متفاوت از بشر به نظر می رسد. این مومیایی توسط دکتر ویکتور لوبک، استاد بازنشسته دانشگاه پنسیلوانیا کشف شده و مورد مطالعه قرار گرفته است.
-|او بر این عقیده است که مومیایی به عنوان یک م
سال ها بود که به پدر اصرار می کردیم بره کربلا ، اما مرغش یه پا داشت و هیچ وقت نرفت که نرفت تا این که بازنشسته شد .. ارادت ویژه ای به حضرت ابوالفضل داره و هر بار حرمش رو می دید دل و جونش می لرزید اما اصراری هم به رفتن نداشت !نمی دونم چی شد امّا بهرحال امسال طلبیده شد و همین امروز عازم کربلا شد برای پیاده روی اربعین . پدر محترم مثل هر پدر دیگه ای اخلاقیات خاص خودش رو داره و یکم تو بیان احساسات مغروره ! یعنی واقعا با معرفت هستا هر وقت هرچیزی که ازش بخوا
بیوگرافی خواننده پاپ حامد همایون
امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی خواننده پاپ حامد همایون را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید باشد
حامد محمودزاده با نام هنری حامد همایون  19 بهمن 1361 زاده شیراز است و هم اکنون 35 سال سن دارد . مادر او دبیر است و همچنین پدرش بازنشسته بانک ملی است ، و دو خواهر و برادر دارد.

ادامه مطلب
عاشقی دلداده بود ، آموزگار
زد زمینش در تصادف روزگار
انقلابی بود کشور ، ملتهب
گشته بر امر معاش خود دچار
جنگ شد آغاز ، درمان سخت شد
مشکلاتش بار شد بر روی بار
دل اسیر قامت بیمار بود
لطف تدریس از برایش شد فشار
درد وجدان رفت در عمق وجود
 کرده احساس خیانت ،  بیقرار
دید در رویایِ خود ، نسل بشر
بی سلاح عشق هر یک یک شکار
هرمعلّم لازم است تا با خِرَد
داده از مهرش به هستی اعتبار
از مهارتهای خوب زندگی ،
گفتگو کردن و رقص جویبار
صبر و خلّاقیّت و عفو و گذشت
مع
دانلود دوبله فارسی فیلم The Horsemen 1971کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : Omar Sharif , Leigh Taylor-Young , Jack Palance
کارگردان : John Frankenheimer
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۷۱
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : سوارکاران
خلاصه داستان : افغانستان و مردم آنرا پیش از آنکه جنگ کشور را نابود کند و بخصوص علاقه شدید آنها به ورزش بزکشی را به تصویر می کشد.تورسن بازیکن مشهور و بازنشسته بزکشی است که از پسر خود اراز ناامید شده است و…
دانلود دوبله فارسی فیلم The Horsemen 1971کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : Omar Sharif , Leigh Taylor-Young , Jack Palance
کارگردان : John Frankenheimer
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۷۱
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : سوارکاران
خلاصه داستان : افغانستان و مردم آنرا پیش از آنکه جنگ کشور را نابود کند و بخصوص علاقه شدید آنها به ورزش بزکشی را به تصویر می کشد.تورسن بازیکن مشهور و بازنشسته بزکشی است که از پسر خود اراز ناامید شده است و…
2- حسام الدین نظامی :
او اولین فرزند پسر داداش نظامی است .
قبل از انقلاب جوان ترین شهردار کشور در شهر تالش بوده و مدت کوتاهی بعد از انقلاب شهردار رشت شد .
وی هم اکنون در انگلستان ساکن است .

3- نظام الدین نظامی :
دومین فرزند پسر داداش نظامی ، معلم بازنشسته است و هم اکنون در هشتپر ساکن است .
او اولین معلم فارغ التحصیل رشته زمین شناسی در روستا است .

4- تاج الدین نظامی :
سومین فرزند پسر داداش نظامی ، ساکن انگلستان است .
وی طی رفت و آمد هایش به روستا مشغول
برنامه ی موسپیدان رو سفید مجموعه ای سه قسمتی است که به نیت تجلیل از مقام شامخ معلم و تقدیر از معلمان بازنشسته ی شهر خالدآباد به همت پایگاه های بسیج ذوالفقار و فاطمه الزهرای شهر خالدآباد تهیه شده است و به زودی منتشر می گردد

برای تماشا اینجا کلیک کنید

- لطفا هویت متهم رو مشخص کنید.
- دکتر "ویلیام چستر ماینر"، پزشک جراح در ارتش آمریکا، بازنشسته
- دکتر ماینر به سواحل ما پناه آوردن
- در کشورِ خودشون ایالات متحده
ایشون در تعقیب مردی بودن که قصد شکنجه و کشتنشون را داشتن
درست در همون شب، هفدهم فوریه، مدعی ناگهان از خواب میپره
با واهمه از اینکه بزودی اون مرد پیداش میکنه و میکشتش
او ادعا میکنه، فرد تعقیب کننده،" دکلان رایلی"، اون شب در اتاقش بوده
دکتر ماینر هفت تیرش رو برمیداره و اون رو تعقیب میکنه
سلام 
. آرزو اسم قشنگیه اما معنایی زیبا تری داره آرزوی من رضایت وخوشنودی استادم از منه سه شنبه متوجه شدم کمی تا آرزوم فاصله دارم چقدر می تونه دلنشین باشه وقتی استاد بازنشسته و باتجربه ازام تعریف میکنند وابراز رضایت میکنند .
   شاید بپرسید چیزی شده؟نه دوستای من همه چیز آروم قدم قدم از روزام که میگذره به هدفم به چیزی که میخوام نزدیک میشم لذت بخش ترین کارم میشه قدم زدن تو کتابخونه و لابه لای کتابا گشتن از بحث درسی و تاریخی گرفته تا فردی و ازدواج
  روش‌های بهبود مالی در زندگی.
فرقی نمی‌کند شما مجرد، متاهل، بازنشسته، خانه‌دار، بیکار یا شاغل باشید. پول بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می‌دهد. باور ندارید؟ چند ماه را بدون پول تصور کنید. ببینید چه اتفاقی برای دیگر بخش‌های زندگیتان می‌افتد.
ادامه مطلب
ای حسین!با تو چه بگویم ؟
«شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هائل»
و تو ای چراغ راه، ای کشتی رهایی، ای خونی که از آن نقطه صحرا، جاودان می‌طپی، و می‌جوشی، و در بستر زمان جاری هستی، و بر همه نسل‌ها می‌گذری، و هر زمین حاصلخیزی را سیراب خون می‌کنی، و هر بذر شایسته را، در زیر خاک، می‌شکافی و می‌شکوفایی، و هر نهال تشنه‌ای را به برگ و بار حیات و خرمی می‌نشانی.
ای آموزگار بزرگ شهادت !برقی از آن نور را بر این شبستان سیاه و نومید ما بیفکن، قطره‌ای از آ
تمرین سوم:
۱_یَتَذَکّرُ:به یاد می آورد/۲_تعلیم:یاددادن/۳_جالس:همنشینی کرد/۴_اِنقِطاع:بریده شدن/۵_تَقَرَّب:نزدیک شو /۶_یَتقاعَدُ:بازنشسته می شود/۷_اِمتَنَع:خودداری کن/۸_استَخرَجَ:خارج کرد/۹_اِفتَعَل/۱۰_اِفتعَل.
تمرین چهارم:
۱_حاجیان چندین بار اطرف خانه خدا برای به جا آوردن واجبات دینی طواف میکنند.(یطوفونَ) 
۲_اگر پلیس سخت نمی گرفت روبه روی ورزشگاه ورزش ازدحام می شد.(الاِزدِحام)
۳_در حالی که راه میرفتم در میدان شهر تصادفی را دیدم.(بَینَما)
۴_برند
نام فارسی : شعلهsholay زبان : فارسی سال تولید : ۱۹۷۵محصول کشور : هندژانر : اکشن | ماجراجویی | کمدیامتیاز IMDB از ۱۰ : ۸٫۲
کارگردان : Ramesh Sippyستارگان : Hema Malini, Dharmendra , Sanjeev Kumarخلاصه فیلم :«تاکور» (کمار)، پلیسی بازنشسته که «جبار سینگ» (خان) خانواده اش را قتل عام کرده و دست های خودش را بریده است، دو ماجراجو، «ویرو» (دهارمندرا) و «جایدیو» (باچان)، را به کار می گیرد تا تبهکار مخوف را بیابند
دوستی دارم بنام اسماعیل، خدا رحمت کنه یه دومادی داشتن بنام مصطفی که دقیقا جلو خونه اسماعیل اینا یه زمین خرید که جلو خونه پدرزن ساختمون بسازه. پدرزن هم که بازنشسته و ماشاالله حسابی فعال خیلی از کارای خونه رو انجام می داد چون داماد درگیر کارای خودش بود.
دوران مجرّدی خیلی شدید با اسماعیل رفت و آمد داشتم و وقتی می رفتم دم درشون، خیلی وقت ها با بابای اسماعیل هم که تو زمین روبرو بود و داشت به سیمان آب می داد و یا کارای دیگه انجام می داد روبرو می شدم
امروزو نصفه نیمه شروع کردم. الان دیگه بشینم پاش تا عصر وقت دارم. شب خونه زندایی بابام دعوتیم! ما با اینها بیشتر ارتباط داریم تا خاله هام یا عمه هام. مامانم اولش گفت نمیریم بعد یعنی من راضیشون کردم میخوام به مناسبت سالگرد ازدواج مامان بابام کیک درست کنم. خلاصه که وقت زیادی ندارم برای خوندن. خوب شد زبانم این چند روز کار کردما. استرس دارم براش احتمالا تا عصری فقط زبان برسم بخونم :/ اشتباه کردم گفتم بریم به نظرت؟ اخه دیدم مامان همش شیفتی میره خونه
روز خیلی خوبی بود!از لحاظ کاری منظورمه!
خیلی چیزا درباره حوزه کاریم ( ادویه جات متمرکز رو فلفل قرمز ) یاد گرفتم!
چه دنیای بزرگیه این تجارت و چه آموزگار مقتدریه!شاید تا تجربش نکنید حسم رو خوب متوجه نشید! 
بهترین معلم شما مشتریاتون هستن!اینو به عینه هرروز دارم تجربه می کنم.
خاک تجارت خوردن یعنی خرد شدن پیش مشتریات به بهای یادگیری تجربه های جدید..
تجربه هایی که شاید شما رو از تاجر تازه کار تبدیل به تاجر واقعی کنه...
شاید براتون جالب باشه ۹۹٪ کار من
1_مکث بین بخشها برای تقویت تشخیص ترکیب حروف و حرکات مهم و ضروری است. .
2ــ برخی دانش آموزان کلمات و عبارات را بخش بخش و برخی آرام و شمرده میخوانند، معلم  توضیح میدهد که هر دو خوب و درست است؛ همچنین میگوید بچه ها هر کس دوست دارد میتواند کلمات و عبارات را شمرده بخواند. 
8   ــ یادآوری: در این بخش، مطالب دروس گذشته برای دانش آموزان یادآوری و جمع بندی میشود. این امر موجب تثبیت  و تعیین یادگیری میشود
ضمناً این موضوع برای دانش آموزان ضعیف، کارکرد جبرا
زمان انجام آزمون 40 دقیقه می باشد و پس از انجام آزمون دستاورد برای سرپرست تارنگار فرستاده خواهد شد . همچنین برگه دستاورد به نشانی پست الکترونیک وارد شده در آغاز فرستاده خواهد شد . برای به دست آوردن بهترین نتیجه از مرور گر کروم بهره بگیرید .
در این آزمون 40 پرسش از کتاب های  علوم ، فارسی ، ریاضی، اجتماعی و هدیه های آسمانی  فراهم شده است و برای نخستین بار از آوای آموزگار برای خواندن پرسش ها بهره گرفته شده است که کاربران گرامی به ابراز دیدگاه های خ
دانلود دوبله فارسی فیلم The Mountain 1956
کریس تلر خودخواه برادر بزرگ تر خود را تخت فشار قرار میدهد , کوه نوردی پیر و بازنشسته , تا در صعودی سخت در رشته کوه های الپ به هدف غارت اجساد باقی مانده از سقوط هواپیما کمک کند .نام پارسی فیلم : کوه
.
دانلود با کفیت عالی 1080
دانلود با کیفت عالی 720
کریس تلر خودخواه برادر بزرگ تر خود را تخت فشار قرار میدهد , کوه نوردی پیر و بازنشسته , تا در صعودی سخت در رشته کوه های الپ به هدف غارت اجساد باقی مانده از سقوط هواپیما کمک کند .نام پارسی فیلم : کوه
.
دانلود با کفیت عالی 1080
دانلود با کیفت عالی 720
.
دانلود با کفیت عالی 1080
دانلود با کیفت عالی 720
چقدر جالب، شما در شهر ما حتی یک راننده ی آژانس جوون نمیبینی و همه ی راننده ها یا بازنشسته هستند و یا دو شغله ( البته که کارمند ) و به هیچ عنوان هم بر اساس پارتی بازی هایی که صورت میگیره نمی تونی شما بری راننده تاکسی بشی.
البته به صورت عینی بهتون نمیگن نمیشه ها، شما میتونی بری ثبت نام کنی و مدارک هم تحویل بدی اما احتمالا شونصد سال بعد نوبتت میشه.
خدایی ناکرده اگر بخوایید به صورت شخصی مسافرکشی کنید، از جریمه های سنگین بگیر تا پارکینگ در انتظارت هس
دیدین توی تاریخ می‌نویسن که مثلاً پادشاهان قاجار، هر کدوم میانگین 25 سال حکومت کردن؟ هر کی چندسال بالا و پایین، بالاخره توی همین حول‌وحوش فرمانروایی کرده... (غیر از ناصرالدین شاه که گویا بالای نیم قرن پادشاه بوده)من حساب کردم توی دوازده سالی که در بازار کار کشور مشغول به کارم (نکته: اگه بیمه داشتم ده - دوازده سال دیگه بازنشسته می‌شدم!) میانگین هر سه سال شغلمو عوض کردم. اون دو سه سال اول که به تجربه‌اندوزی توی مطبوعات گذشت، بعد سه سال تمام در خ

امروز سه نفر از دوستانم داغدار شدند.
حجت الاسلام مجید ولی زاده از فضلای مدرسه روحیه مقیم قم، در غم از دست دادن پدر نشست. پدر وی مرحوم مهندس احمد ولی زاده از شخصیت های فعال و مطرح سیاسی شهرستان بابل به خصوص در سال های نخست پیروزی انقلاب بود. وی مدتی طولانی با بیماری دست و پنجه نرم می کرد.
حجت الاسلام ابراهیم برارپور از دیگر روحانیون تربیت شده مدرسه روحیه نیز در غم فراق برادر به سوگ نشست. برادر وی حسین برارپور پاسدار بازنشسته بر اثر ابتلا به وی
2576 - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» می‌نویسد: "... در مورد حزب (رستاخیز)، عده‌ای از دانشگاهیان به اینکه دسته‌بندی حزب در بالا معین شده و به دو جناح (هوشنگ) انصاری و (جمشید) آموزگار تقسیم شده، ایراد گرفته بودند که این دسته‌بندی باید از داخل حزب شروع می‌شد نه این که یک دفعه دو جناح به قیادت دو نفر وزیر از بالا تعیین شود. فرمودند «ابدا اجازه نمی‌دهم. اینها باید به یکی از دو جناح بپیوندند...»، عرض کردم «ایراد دیگری هم دارند و آن اینکه این دو خ
نام سریال:Masumژانر: جنایی ، معمایی ، درامسازندگان:Berkun Oyaستارگان:Ali Atay, Haluk Bilginer, Nur Sürerسالهای پخش: ۲۰۱۷امتیاز: ۸٫۷ از ۱۰شبکه پخش کننده: BluTVکیفیت:HDTVاطلاعات بیشتر: کلیک کنیدخلاصه داستان: سیودت کمیساریای بازنشسته و همسرش، بازنشستگی خود را در مزرعه ای دور از شهر سپری می کنند. ناگهان این آرامش با ورود پسر کوچکشان بهم می ریزد.
قسمت چهارم با دوبله فارسی اضافه شد
تریلر فیلم در ادامه مطلب
ادامه مطلب
به نام خدا
نمونه سوالاتی از درس ریاضی پنجم را"خانم اکبر" آموزگار محترم و دلسوز این کشور جهت استفاده دانش آموزان عزیز برای اشتراک گذاری در قسمت آموزشِ سایت تفسیرطاهر برایمان ارسال نمودند.

ریاضی پنجم
1_گزینه های صحیح را انتخاب کنید. الف) شکل مربع چند خط تقارن دارد؟
1_4تا2_3تا3_2تا4_یکی
ب) کدام یک از عددهای زیر، بین 0/5 و 0/6 قرار دارد.الف) 0/65ب)0/52ج)0/053د)0/051
ج) در کدام چهارضلعی، قطر ها با هم برابر نیستند؟
1)مربع2)مستطیل3)متوازی الاضلاع4)لوزی
2_ارتفاع یک درو
دفاع وکیل مواد مخدر از متهم
پرونده‌های مواد مخدر به پرونده‌های مهم و کلان و پرونده‌های خرد تقسیم می‌شود که هر دو نوع آن دارای حساسیت بسیار زیاد است.به جهت انگیزه‌های مالی، معمولاً اکثر وکلا چنین پرونده‌هایی را قبول می‌کنند.
اما تعداد وکلای متخصص در این حوزه در کل کشور، کمتر از صد نفر است! فلذا اکیداً توصیه می‌شودکه در مورد پرونده‌های حساس این چنینی پیگیری امور را به وکیل مواد مخدر متخصص و با تجربه بسپاریدتیم تخصصی وکلای مواد مخدر موس

سال گذشت و به پای ثانیه ها افتادیم تا که شاید زودتر بگذرند و آرزو کردیم....
آرزو کردیم و آرزو کردیم تا که سال دهم کابوسی آرزوی محالمان را با بی حوصلگی جامه ی عمل پوشاند
در اسفند روزها را میشمردیم تا که شاید زودتر بگذرند .
شمردیم و شمردیم تا این شماره ها به آمار عزیزان از دست رفته مبدل شد
معلم را خسته کردیم ناراحتش کردیم اما دم نزد...
دم نزد و دم نزد تا که سکوتش کلاس ها را خاموش کرد و امید را هم .
می دانی پزشکی که از تو آموخت عشق را طبابت را و ام
اولین مسجد و مرکز اسلامی شهر اتلبرو (Attleboro) در ایالت ماساچوست آمریکا افتتاح شد.
به گزارش شریعت نیوز ؛ به نقل از روزنامه «سان کرونیکل»، مسجد یاسین، دیروز یکشنبه طی مراسمی در این شهر افتتاح شد.
محل این مسجد قبلاً یک فروشگاه بوده است. به گفته عمر صلوات، تاجر بازنشسته محلی،‌ این فروشگاه طی یک ماه تغییر کاربری داد و به یک مکان مناسب برای جامعه مسلمان منطقه تبدیل شد.
در مراسم افتتاح این مسجد شماری از مقامات شهری از جمله شهردار، نماینده سنای ایالت
زمان انجام آزمون 30 دقیقه می باشد و پس از انجام آزمون دستاورد برای سرپرست تارنگار فرستاده خواهد شد . همچنین برگه دستاورد به نشانی پست الکترونیک وارد شده در آغاز فرستاده خواهد شد . برای به دست آوردن بهترین نتیجه از مرور گر کروم بهره بگیرید .
در این آزمون 30 پرسش از کتاب های  علوم ، فارسی ، ریاضی فراهم شده است و برای نخستین بار از آوای آموزگار برای خواندن پرسش ها بهره گرفته شده است که کاربران گرامی به ابراز دیدگاه های خود در بخش " دیدگاه  " فراخوان
استاد پیشکسوت قرآن و فرهنگی بازنشسته در چهارمحال‌وبختیاری گفت: لحن بی‌حوصله و حاکی از عدم علاقمندیِ معلم قرآن سبب ریزش قرآن‌آموزان می‌شود. هر حرکت یا تکیه‌کلام نامناسب سبب دور شدن ذهن قرآن‌آموزان از فضای یادگیری می‌شود و جذابیت درس را کاهش می‌دهد.
ادامه مطلب
فصل اول
ناخدا یکم تکاور بازنشسته، هوشنگ صمدی کلخورانی هستم و خوشحالم که پس از گذشت سال ها فرصتی دست داد تا بتوانم شمه ای از خاطرات آن دوران بگویم. دوران پر فراز و نشیبی که گاه به یک خواب و رویای دوردست می ماند. ...
تکاوران نیروی دریایی خرمشهر: خاطرات ناخدا یکم هوشنگ صمدی فرمانده گردان تکاوران در خرمشهر / به کوشش سیدقاسم یاحسینی / سوره مهر
با نام و یاد خدا همه روزه کلاسهای درس این اموزشگاه با تلاوت آیاتی چند از کلام وحی آغاز می شود لوح های قرآنی تهیه شد و در کلاسهای درس نصب شد هر صفحه از لوح قرآنی برای یک هفته در نظر گرفته شده است دانش آموزان زیر نظر آموزگار خود قبل از آغاز درس با صدای بلند به صورت ساده خوانی صفحه ی مورد نظر را تلاوت می نمایند .
اهداف : آغاز درس با نام خدا و کلام وحی ، آشنایی دانش آموزان با آیات مختلف و سوره های متفاوت، عادت دانش آموزان به تلاوت قرآن .رفع اشکال در رو
ژانر فیلم : درام
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Anoop Sathyan
نویسنده : Anoop Sathyan
بازیگران : Dulquer Salmaan, Kalyani Priyadarshan, Shobana, Suresh Gopi
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : نینا یک معلم فرانسوی و والدین مجرد به نیکیتا (نیکی) است که در یک بانک کار می کند و در مورد مفهوم ازدواج تنظیم شده وسواس دارد. زندگی آنها زمانی تغییر می کند که یک سرباز بازنشسته ، سرگرد Unnikrishnan ، و یک جوان دیگر ، با ذکاوت به نام Fraud ، به خانه خود در آپارتمان بمانند.
زمان انجام آزمون 40 دقیقه می باشد و پس از انجام آزمون دستاورد برای سرپرست تارنگار فرستاده خواهد شد . همچنین برگه دستاورد به نشانی پست الکترونیک وارد شده در آغاز فرستاده خواهد شد . برای به دست آوردن بهترین نتیجه از مرور گر کروم بهره بگیرید .
در این آزمون 40 پرسش از کتاب های  علوم ، فارسی ، ریاضی، اجتماعی و هدیه های آسمانی  فراهم شده است و برای نخستین بار از آوای آموزگار برای خواندن پرسش ها بهره گرفته شده است که کاربران گرامی به ابراز دیدگاه های خ
استان فیلم: در فیلم جانی اینگلیش بار دیگر ضربه می زند ، به دنبال یک حمله سایبری اطلاعات تمامی مامورین مخفی بریتانیا فاش می شود و جانی انگلیسی که به تازگی بازنشسته شده دوباره برمی گردد تا عامل این حملات را پیدا کند….. تمامی فیلم منتشر شده توسط کانال ما بازبینی شده و سانسور شده میباشد . لحظات خوشی را برای شما و خانواده محترمتان آرزومندیم. لطفا ما را دنبال کنید ممنون میشیم گروه ما را حمایت مالی کنید
لینک دانلود
اصرار بر جوان‌گرابی، مثل اصرار بر وزیر زن داشتن در کابینه است! به خودی خود ارزشی ندارد. در آن مورد، دچار یک نوع تبعیض جنسیتی پنهان می‌شویم که زنان را یک اقلیت در نظر می‌گیرد که باید نماینده‌ای در دولت داشته باشد. و این (از وجه تئوری) با شایسته سالاری تعارض دارد. جوان گرایی هم که این روزها و در آستانه‌ی انتخابات مجلس مد شده است، همین ایراد را دارد. سن کمتر برخی افراد مزیت ویژه‌ای محسوب نمی‌شود. و چه بسا جوانانی که نامشان مطرح می‌شود را می‌ب
این چند روز اونقدر بخاطر آشفتگی های این چند روز آشفته بودم که حتی خبر قبولی آزمون استخدامی هم برام خوشحال کننده نبود...
۶ صبح جمعه ۹۸/۱۰/۱۳ بدترین خبر این چند سال زندگیمو شنیدم...
باورش سخت بود... مثل زمانی که کسی با خبر ازدست دادن عزیزش اول به صورت ناخودآگاه انکار میکنه... و بعد اشک ها که جاری میشه و سکوتی که نمیشه که شکسته بشه...
و همچنان وجودشون پایدار .... 
.
.
حالا بعد از یه هفته از این ماجرای تلخ حالم بهتر شده بود ،یادم اومد من باید با یه چیزی خیلی
رفته بودیم منزل یکی از اقوام برای عیادت. خانم حدودا هفتاد ساله. فرهنگی بازنشسته. اهل نماز و روزه، ...خلاصه بنده خدا داشت از حل مشکل بزرگی صحبت میکرد که گفت:« خدا این مشکل رو حل کرد...فقط خدا...من دیگه الان ائمه رو کاری ندارم. فقط خدا رو صدا میزنم. خدا هم این مشکل را برایم حل کرد.»
این تفکر که توسل به ائمه اطهار علیهم السلام صحیح نیست و در اصل تنها باید به خدا متوسل شد، نتیجه تلاش گسترده وهابیون برای تخریب باورهای شیعه است که از طریق کانالهای مختلف د
آفتاب نیوز: منابع وزارت امور خارجه آمریکا گفت: تصمیم وزیر دفاع مارک اسپور و وزیر امور خارجه مایک پومپئو برای بیرون کشیدن از آسمان باز. کنوانسیونی که توسط رهبران اروپایی و طرفداران کنترل مسلح به توافق رسیده باشد ، ریسک نظامی را با عدم موفقیت کاهش می دهد.
به گفته گاردین ، ​​16 وزیر امنیت و رهبران بازنشسته ارتش در بیانیه مشترکی که از طرف شبکه دولت فدرال صادر شده است گفتند که پیمان آسمان آزاد یک اصل اساسی ثبات در بین نیروهای هسته ای است.
در این ب

چهار راهکار ویژه برای بهبود مالی زندگیتان.
فرقی نمی‌کند شما مجرد، متاهل، بازنشسته، خانه‌دار، بیکار یا شاغل باشید. پول بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می‌دهد. باور ندارید؟ چند ماه را بدون پول تصور کنید. ببینید چه اتفاقی برای دیگر بخش‌های زندگیتان می‌افتد.
ادامه مطلب
دو سه روز ی  ست که محل خدمتم عوض شده . راه به غایت طولانی و بد مسیر است ومتاسفانه  مطابق معمول، وسایل ایاب و ذهابی درب ساختمان منتظرم نیست ! اینجا که هستم  شهرکی ست  در منطقه ی قاسم آباد مشهد،قاسم آباد که جدیدا به آن شهرک غرب هم می گویند منطقه ای مستقل  و مجزاست و شاید بتوان آن را  یک جورهایی مثل شهریار در حاشیه ی تهران دانست که به مشهد ضمیمه شده  و  باز خودش به بخش های مختلفی تقسیم شده مثل اقدسیه ، امیریه ، الهیه و.... 
القصه ! این روزها دل راننده

در مراسمی، سخنران از ویژگی های اهل ایمان می گفت و توجه می داد به سیره حضرت رسول(ص) به ویژه بر این نکته تاکید داشت که پیامبر اکرم از بس گوش می دادند به حرف مردم و خوب گوش می دادند، ایشان را به همین صفت “اذن” می گفتند اما به رفتار خودمان که می رسید می گفت ما همه زبانیم، “زبان”! چند برابر این که بشنویم و بخوانیم، حرف می زنیم و باز هم حرف می زنیم. او از ضرورت ندیدن در برخی شرایط می گفت و به صفت ستار بودن حضرت خداوندگار، اشارت داشت اما ما می پنداریم
زمان انجام آزمون 30 دقیقه می باشد و پس از انجام آزمون دستاورد برای سرپرست تارنگار فرستاده خواهد شد . همچنین برگه دستاورد به نشانی پست الکترونیک وارد شده در آغاز فرستاده خواهد شد . برای به دست آوردن بهترین نتیجه از مرور گر کروم بهره بگیرید .
در این آزمون 30 پرسش از کتاب های  علوم ، فارسی ، ریاضی فراهم شده است و برای نخستین بار از آوای آموزگار برای خواندن پرسش ها بهره گرفته شده است که کاربران گرامی به ابراز دیدگاه های خود در بخش " دیدگاه  " فراخوان

چهار راهکار ویژه برای بهبود مالی زندگیتان.

ادامه مطلب
برخی کودکان آنقدر از اشتباه می ترسند که حتی از آزمودن چیزهای تازه فرار می کنند. آموزگار چگونه می تواند به آنها کمک کند از اشتباه خود درس بگیرند و دوباره تلاش کنند؟ در این برنامه، نگاهی می اندازیم به سه روش آموزشی در بریتانیا، مکزیک و ایتالیا که دانش آموزان را ترغیب می کند که با آزمون و خطا بیاموزند، جرأت خطاکردن را داشته باشند و از اشتباهاتشان درس بگیرند.
بریتانیا؛ درسهای شکست در دنیای مجازی برای زندگی واقعی
بازیهای کامپیوتری یکی از چیزها

معلم منم من معلم منم                         که شاگرد من پاره ای از تنم
زبانم شگفتی به بار آورد                    « به نام خداوند جان و خرد »
« به نام خداوند جان و خرد                 کزین برتر اندیشه بر نگذرد »
معلم هم اندیشه ای هم خرد                  تو جانی که گوهر ز جانان برد
معلم منم از همه بهترم                       که دارد از این دانش وگوهرم
معلم در آن روزگار قدیم                    چو آمد کلاسش خموش و ندیم
معلم ز کار زیاد
پرستو برای من مثل نان بود.مثل متفورمین و انسولین بود برای بیمار دیابتی.من نه فقط پرستو،که هرچیز مربوط به او را هم دوست داشتم.پرهام،برادرش،را هم بیشتر از همه پانزده  ساله های دنیا دوست داشتم.مادرش،ناهید خانم،را مثل مادر خودم دوست داشتم،پدرش،اقای خسروی،دبیر بازنشسته زیست شناسی را خیلی دوست داشتم،آنقدر که به درس مزخرفی مثل زیست شناسی هم علاقه مند شده بودم.کارمند های بانک پاسارگاد شعبه امیرآباد را،خیلی ساده،چون پرستو را میشناختند،و به او
دانلود فیلم "نگاه مستقیم"Nerkonda Paarvai 2019
محصول : هندوستان ۲۰۱۹
ژانر : اکشن – درام – هیجان انگیز – جنایی – رازالود
زبان: اصلی + زیرنویس فارسی چسبیده
کارگردان: H.Vinoth
بازیگران : Ajith Kumar, Rangaraj Pandey, Vidya Balan
خلاصه داستان :درمورد ۳ زن جوان که به انجام جنایتی متهم شده اند. وکیلی بازنشسته وارد کار می شود تا از آن ها رفع اتهام کند ولی اینکار بسیار بسیار دشوار است. چونکه پسر وزیر شاکی اصلی میباشد و…
=================«Lantern23.blog.ir»=================

آموزگار:بچه ها توجه کنید! بعضی از کلمه ها با «ان» و «ها» جمع بسته نمی شوند. مثل «درس» که
می شود «دروس» حالا یکی از شما مثال دیگری بزند.
...
احمد:آقا اجازه! مثل خرس که جمع آن می شود خروس! 
=======================================
ادامه مطلب
✅ #گالری #مبل_آرسام جهت رفاه حال همشهریان محترم و در راستای خدمت رسانی در امر #تسهیل #خرید #چوبی_های #جهیزیه ، #فروش انواع مبلمان راحتی،کلاسیک، سلطنتی وکلیه ی ملزومات چوبی جهیزیه را در #اقساط_بلندمدت ((#36_ماهه)) و بدون هیچ گونه محدودیت(#عدم نیاز به چک)آغاز کرده است.همچنین برای خانواده های محترم #نیروهای_مسلح و #فرهنگیان_محترم ( شاغل و بازنشسته) ؛ شرایط خاص و ویژه ای را در نظر گرفته ایم.
#آدرس: آران و بیدگل ، میدان آزادگان،ابتدای بلوار آیت اله عامل
=================«Lantern23.blog.ir»=================

آموزگار:بچه ها توجه کنید! بعضی از کلمه ها با «ان» و «ها» جمع بسته نمی شوند. مثل «درس» که
می شود «دروس» حالا یکی از شما مثال دیگری بزند.
...
احمد:آقا اجازه! مثل خرس که جمع آن می شود خروس! 
=======================================
ادامه مطلب
اول دلم لک زده بود که بتوانم دبیرستان را تمام کنم و به دانشگاه بروم.
بعد داشتم می‌مردم که دانشگاه را تمام کنم و سر کار بروم.
بعد آرزویم این بود که ازدواج کنم و بچه‌دار شوم.
بعد همیشه منتظر بودم که بچه‌هایم بزرگ شوند و به مدرسه بروند و من بتوانم دوباره مشغول کار شوم.
بعد آرزو داشتم که بازنشسته شوم .
و حالا دارم می‌میرم که یک دفعه متوجه شدم :
« اصلاً یادم رفته بود زندگی کنم! »
شاد باشیم و احساس خوشبختی را به "اگر"هایمان موکول نکنیم، زیرا "اگر"ها پا
تسهیلات فرصت بانک تجارت.
بسیاری از افراد شاغل و بازنشسته سازمان‌ها و موسسات هستند که حقوق و درآمدهای خود را برای مدت کوتاهی می‌توانند حفظ کنند ولی از گردش حساب خوبی برخوردارند و توانایی بازپرداخت اقساط را به صورت ماهانه دارند.
بانک تجارت به منظور برخورداری این افراد از تسهیلات بانکی، طرح سپرده – تسهیلاتی فرصت را در قالب عقد مرابحه عادی و بر مبنای سپرده‌ گذاری در حساب‌های جاری کارت فراهم آورده است.
ادامه مطلب
چند روز پیش یکی از دانش‌آموزان کلاس چهارمم تکلیفش رو انجام نداده بود. بعد از اینکه دلیل این موضوع رو پرسیدم، بهش گفتم: «اسمت رو توی دفترم یادداشت کردم، اگر بی‌نظمی رو تکرار کنی، دفعهٔ بعد در روزنگارت می‌نویسم و باید والدینت ببینن و پاسخ بِدن.»گفت: «دیگه تکرار نمی‌کنم.» ظهر که مدرسه تعطیل شد، اومد و گفت: «خانوم! بی‌نظمی امروزم توی کارنامه‌ام تأثیر داره؟»گفتم: «تو ماه منی! من مطمئنم که شما دیگه بی‌نظمی نمی‌کنی. اگه تکرار نشه نادیده می‌گی
در مراسم عروسی، پیرمردی در گوشه سالن تنها نشسته بود که داماد جلو آمد و‌ گفت: سلام استاد، آیا منو می‌شناسید؟
معلم بازنشسته جواب داد: خیر عزیزم فقط می‌دانم مهمان دعوتی از طرف داماد هستم.
داماد ضمن معرفی خود گفت: چطور آخه. مگه می‌شه منو فراموش کرده باشید؟!یادتان هست سال‌ها قبل ساعت گران قیمت یکی از بچه‌ها گم شد و شما فرمودید که باید جیب همه دانش‌آموزان را بگردید و گفتید همه باید رو به دیوار بایستیم و من که ساعت را دزدیده بودم، از ترس و خجالت
دانش آموز عزیزم ! کتاب ریاضی را باز کن ، صفحه ی 104 و با تمرکز فیلم زیر را تماشا کن  و همراه با آن فعالیت و کار در کلاس را انجام بده . 
و بعد از پایان این فعالیت ، تکلیف مشخص شده را انجام بده . 

فیلم آموزشی صفحه ی 104 ریاضی 

تکلیف :
تمرین صفحه ی 105 را با مداد در کتاب حل کن و تصویر آن را برای آموزگار ارسال کن . 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها